« Home | Nikey » | Bad Boy! » | Bebek bebis babe baby » | Kenan Isik Fenomeni ve Hayat Cizelgem » | Fantastik Apartman » | Bir cirpida sevmedigim 10 sey » | Ahmet Altan, Sorumlu Aydin Tavri » | Hrant, ne cok seydin sen aslinda » | Nazim Hikmet Memleket » | Kirildi Kalem »

Bakis gibi'si yok

Deryik bir fotograf istemisti, gecen postum uzerine. Boyle kotu bakan biseyler. Boyle bakislarimla ezerim ulan seni, sen de kim oluyorsun gibilerinden biseyler...Denedim, pek oyle bakamadim. Ortama havaya giremedim herhalde. Motive edici birseyler lazim. Kendi kendime bana yapilmis haksizliklar karsisinda edindigim bakisi tatbik edeyim dedim. Ama ortaya cikan bir james dean cool bakisindan ziyada daha cok kucuk emrah bakisi oldugu icin bu goruntuleri sizlerle paylasmayi uygun bulmadim...Zira aksi halde benden kacabilir, bu blogu bir daha okumamayi secebilirdiniz. Ben de cikar yolu gozlerimi victory'nin v'si seklinde kapatmakta buldum. Cunku bu gozler zaman zaman bir miktar bos bakiyor. Ve bendeniz, kendi sesini recorder'dan dinleyip de "aaa bu benim sesim mi?" tepkisine benzer bir tepkiyle, "aaa ben boyle mi bakiyoru?" deyip hayretlere gark oluyorum. Victory'nin v'si ile beraber kendime esrarengiz bir hava da katmis oluyorum ki, bu da bon bakan gozleri kapatmanin verdigi artinin yaninda ekstra bir artidir.

Arka planda gordugunuz benim daginik oda-evim. Pek de bisey gorunmuyor. Takdiri size birakiyorum.

Blog yazma isi oyle bisey ki, insan 3 gun ust uste yazinca her gun yazabilirmis gibi hissediyor, 3 gun yazmayinca da "yahu ben 3 gun ust uste nasil blog yazmistim" gibi hissediyor. Boylesine yazmanin yazmayi korukledigi (vice versa) bir surec bu is.

Bu arada, sevgili saygideger okunasi blog yazari doli-incapax beni sobelediler. Farkindayim. En kisa surede sobenin geregini yerine getirecegimi de burdan kendisine iletmeyi borc-vazife-gorev-gereklilik bilirim.

Bunun disinda hayat tum olanca tek duzeligi ile devam etmekte, ve gunesin altinda degisen kayda deger hic bir sey olmamaktadir.

bi de kirli sakal bıraksan, aynı colin farrell gibi olcan yarabbim...o amcada pek yakışıklı yahu...allam bana bağışlasın...onu tabi, seni değil...:PPPP

qm, senin karizmatik bakış taktiğine falan ihtiyacın yok. rahat ol. bi v bakarsın, yeri gelir c bakarsın, iki eli kullandın mı qm bile yaparsın.

ayrıca istirham ederim, utandırmayınız.

colin, benim kayincom olur..istersen aranizi yaparim, bir lafina bakar, mathy.

doli-incapax, utandirma niyetimiz yoktur, hakikatler efendim, oyle yani.

kuesçıııın? yaz mı geldi orlara? nirde senin tüpçü yeleğin =D

illa dürt, illa ebe sobe de.. ohooo..

tüpçü yeleği miii, hayiiiirrrr...hatirlatmasan olmaz zaten ://

gordum sobeyi deryikcan, yapicam yakinda, aklimda hepsi :)

boş baktığına inanmıyorum keşke baksaydında görseydik..

bakmasan da dolmuyor sen aç

qm bey qm bey ( bakkala sepet sarkıtan kadın sesi )efen'im tamam yakışıklısınız anladık. ama sıkıldık yahu her açtığımızda aynı şeyi görmekten. güzel yazılarınızdan bizi mahrum etmeyin artık ayıp oluyür.

:) kendi sesini duyup 'aa bu benim sesim miiiii?' diyenler gibi kendi fotonu görüp 'aa ben böle mi bakıorum yahu!' diyen tek kişi ben değilmişim demek ki:)

güzel güzel iyi bakış :)

YAZ!

qm neredesinnnnnnnn?deryik haklı yaz ya da bi ses ver kuzum. iyisin afiyettesin inşallah.

canım ben yeniden blog semalarındayım.
sen nerelerdesin, görüşemedik:(

orhan baba'nin dedigi gibi, arkadaslar hazir misiniz?

Arkadaki lamba sanki kulaginda kupe varmis gibi durmus:)

Post a Comment

a href="http://www.justforeignpolicy.org/iraq/iraqdeaths.html">Just Foreign Policy Iraqi Death Estimator